ApplicatinHotel

ApplicatinHotel

ApplicatinHotel

Reservation

هتل پارسيان همدان - پروژه ها
پروژه ها

سالن چند منظوره و پارکینگ طبقاتی هتل پارسیان کرمانشاه

اين مجموعه شامل احداث سالن جشن و پارکینگ طبقاتی در متراژ زمینی به ابعاد 3800 متر مربع به تفکیک 2400 متر مربع سالن جشن و پارکینگ طبقات منفی یک و دو و 1400 متر مربع قسمت مياني طرح توسعه می­باشد.

مجموع زیر بنای کل پروژه برابر با 10.500 متر مربع که در طراحی7800 متر مربع مربوط به سه طبقه احداث سالن جشن و پارکینگ طبقاتی و مابقی (2800 متر مربع) مربوط به بخش میانی طرح توسعه در دو طبقه و با کاربری پارکینگ می­باشد.

هتل کوثر اصفهان

جهت افزایش ظرفیت اقامتی هتل حسب الزامات افزایش تقاضا که منتج از تجربه مستقیم فعالیت مدیران هتل در بازار بوجود آمده بود و ضرورت توسعه امکانات سالن پذیرائی و پارکینگ هتل ، مقرر گردید ساختمان قدیمی واقع در بال شرقی هتل تخریب و امکانات ضروری یاد شده در آن احداث و جایگزین شود . توضیح اینکه در زمین محل احداث پروژه توسعه ملاک بررسی هتل به مساحت عرصه 1،715 مترمربع ، بناء قدیمی موسوم به زمین و سالن ورزشی هتل احداث شده بود که شامل سالن ورزشی در هم کف ، رستورانی با قدمت زیاد در طبقه دوم آن و در طبقات دیگر این بنائ قدیمی تاسیسات و دیگر بخش های خدماتی  استقرار یافته بودند .

پروژه توسعه هتل شامل : زیرزمین برای استقرار سردخانه هتل ، موتورخانه، و پارکینگ ، طبقه همکف جهت لابی ورودی و پارکینگ ، طبقه اول برای کاربری پارکینگ ، طبقه دوم به استقرار سالن مجموعه ورزشی هتل ، طبقات سوم ، چهارم و پنجم به اتاق های میهمان دربردارنده هر طبقه شامل دو باب سوئیت و شش اتاق دو تخته ، در مجموع سه طبقه شامل 24 اتاق میهمان و طبقات ششم و هفتم نیز مشتمل بر دو سالن برگزاری مراسم جشن ها با ظرفیت کل 700 نفر برای اجتماع مردان و زنان به تفکیک در هر سالن 350 نفره بود .

 

 


پروژه احداث هتل پارسیان خرم آباد

پروژه احداث هتل پارسیان سنندج

پروژه بازسازی هتل پارسیان خزر

 ساعت
نظرسنجی
کیفیت ارائه خدمات اقامتی و پذیرایی هتل پارسیان آزادی را چگونه ارزیابی می نمائید؟

مطلوب
خوب
متوسط
ضعیف
نظری ندارم

وضعیت آب و هوا
اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 281
 بازدید امروز : 6
 کل بازدید : 526181
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/6563