به سامانه هتل پارسیان همدان خوش آمدید. هتل پارسیان همدان زیر گروه شرکت هتلهای پارسیان ایران. با بیش از 30 سال سابقه در امر صنعت گردشگری در همدان افتخار دارد. در خدمت شما هم وطنان عزیز باشد. امیدواریم سعی تلاش ما موجبات رضایت شما را از سرویس های متنوع هتل را فراهم سازد. مدیریت هتل
رستوران و تالار

سالن دریای نور:

سالن دریای نور از جمله یکی از بزرگترین سالنها با ظرفیت 600 نفر ، مجهز به امکانات صوتی و تصویری و سایر تکنولوژیهای ارتباطی میباشد. این سالن محفل بسیار مناسبی برای برگزاری کنفرانسها و سمینارهای ملی و بین المللی ، اجتماعات خانوادگی و ضیافتهاست و البته معماری منحصر به فرد این سالن نیز باعث جذابیت صد چندان آن شده است.

  


 

 رستوران پارسه

رستوران پارسه واقع در ضلع جنوبی لابی با ظرفیت 150 نفر علاوه بر اینکه محل صرف صبحانه ، ناهار و شام میهمانان هتل میباشد محیطی بسیار مناسب برای برگزاری جلسات و کارگاههای آموزشی بخشهای دولتی و خصوصی است.رستوران آبشار:

این رستوران که از خنکای فواره آبنمای هتل بهره میبرد با ارائه نان داغ و کباب داغ ، کباب سرداشی و پیتزاهای متنوع یکی از زیباترین و دنج ترین رستورانهای شهر میباشد که رضایت مشتریان نشان از خدمات خوب آن دارد.

چنانچه قصد تجدید خاطره و دیدار گرم با دوستان خود را دارید نشانی رستوران آبشار هتل پارسیان را به آنها بدهید تا در محیطی کاملاً دوستانه و صمیمی دیدارها تازه گردد.
هتل پارسیان همدان که در منطقه باغشهر همدان در دامنه کوه الوندقرار داردیکی از مجلل ترین هتلهای کشور به شمار میرود .هتل پارسیان همدان با مجموع 47 باب اتاق و سوئیت کلاسیک و مجلل و مجهز با تمامی امکانات رفاهی و ارتباطی ، سالن های بزرگ همایش و اجتماعات ، رستورانهای لوکس فصلی تنها بخشی از وجه تمایز آن با سایر مراکز اقامتی و پذیرایی فعال در استان همدان است .


آدرس: همدان بلوار ارم جنب بوستان ارم هتل پارسیان همدان

تلفن تماس: 08138380000

رزرواسیون:09188116670

ایمیل: info@hpah.ir

 تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به شرکت هتلهای پارسیان