به سامانه هتل پارسیان همدان خوش آمدید. هتل پارسیان همدان زیر گروه شرکت هتلهای پارسیان ایران. با بیش از 30 سال سابقه در امر صنعت گردشگری در همدان افتخار دارد. در خدمت شما هم وطنان عزیز باشد. امیدواریم سعی تلاش ما موجبات رضایت شما را از سرویس های متنوع هتل را فراهم سازد. مدیریت هتل
پروژه ها

سالن چند منظوره و پارکینگ طبقاتی هتل پارسیان کرمانشاه

اين مجموعه شامل احداث سالن جشن و پارکینگ طبقاتی در متراژ زمینی به ابعاد 3800 متر مربع به تفکیک 2400 متر مربع سالن جشن و پارکینگ طبقات منفی یک و دو و 1400 متر مربع قسمت مياني طرح توسعه می­باشد.

مجموع زیر بنای کل پروژه برابر با 10.500 متر مربع که در طراحی7800 متر مربع مربوط به سه طبقه احداث سالن جشن و پارکینگ طبقاتی و مابقی (2800 متر مربع) مربوط به بخش میانی طرح توسعه در دو طبقه و با کاربری پارکینگ می­باشد.

هتل کوثر اصفهان

جهت افزایش ظرفیت اقامتی هتل حسب الزامات افزایش تقاضا که منتج از تجربه مستقیم فعالیت مدیران هتل در بازار بوجود آمده بود و ضرورت توسعه امکانات سالن پذیرائی و پارکینگ هتل ، مقرر گردید ساختمان قدیمی واقع در بال شرقی هتل تخریب و امکانات ضروری یاد شده در آن احداث و جایگزین شود . توضیح اینکه در زمین محل احداث پروژه توسعه ملاک بررسی هتل به مساحت عرصه 1،715 مترمربع ، بناء قدیمی موسوم به زمین و سالن ورزشی هتل احداث شده بود که شامل سالن ورزشی در هم کف ، رستورانی با قدمت زیاد در طبقه دوم آن و در طبقات دیگر این بنائ قدیمی تاسیسات و دیگر بخش های خدماتی  استقرار یافته بودند .

پروژه توسعه هتل شامل : زیرزمین برای استقرار سردخانه هتل ، موتورخانه، و پارکینگ ، طبقه همکف جهت لابی ورودی و پارکینگ ، طبقه اول برای کاربری پارکینگ ، طبقه دوم به استقرار سالن مجموعه ورزشی هتل ، طبقات سوم ، چهارم و پنجم به اتاق های میهمان دربردارنده هر طبقه شامل دو باب سوئیت و شش اتاق دو تخته ، در مجموع سه طبقه شامل 24 اتاق میهمان و طبقات ششم و هفتم نیز مشتمل بر دو سالن برگزاری مراسم جشن ها با ظرفیت کل 700 نفر برای اجتماع مردان و زنان به تفکیک در هر سالن 350 نفره بود .

 

 


پروژه احداث هتل پارسیان خرم آباد

پروژه احداث هتل پارسیان سنندج

پروژه بازسازی هتل پارسیان خزر

 
هتل پارسیان همدان که در منطقه باغشهر همدان در دامنه کوه الوندقرار داردیکی از مجلل ترین هتلهای کشور به شمار میرود .هتل پارسیان همدان با مجموع 47 باب اتاق و سوئیت کلاسیک و مجلل و مجهز با تمامی امکانات رفاهی و ارتباطی ، سالن های بزرگ همایش و اجتماعات ، رستورانهای لوکس فصلی تنها بخشی از وجه تمایز آن با سایر مراکز اقامتی و پذیرایی فعال در استان همدان است .


آدرس: همدان بلوار ارم جنب بوستان ارم هتل پارسیان همدان

تلفن تماس: 08138380000

رزرواسیون:09188116670

ایمیل: info@hpah.ir

 تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به شرکت هتلهای پارسیان