به سامانه هتل پارسیان همدان خوش آمدید. هتل پارسیان همدان زیر گروه شرکت هتلهای پارسیان ایران. با بیش از 30 سال سابقه در امر صنعت گردشگری در همدان افتخار دارد. در خدمت شما هم وطنان عزیز باشد. امیدواریم سعی تلاش ما موجبات رضایت شما را از سرویس های متنوع هتل را فراهم سازد. مدیریت هتل
نرخ اتاق

برای رزرو نمودن اتاق در هتل پارسیان همدان می توانید از طریق مراجعه حضوری، تلفن، فکس و استفاده از ایمیل با واحد رزرواسیون ، مشخصات رزرو مورد نیاز را ارائه نموده و در نهایت پس از انجام مقدمات لازم رزرو اتاق انجام خواهد شدملاحظات:

·         واحد نرخ ها به ریال می باشد و به انها 15% سرویس و 9% مالیات بر ارزش افزوده اضافه شده است.

·         نرخ اتاقها شامل صبحانه هم می باشد.

·         رزرو اتاق برای میهمانان خارجی به صورت نقدی بوده و هتل از پذیرش هر گونه کارتهای اعتباری و چکهای شخصی معذور می باشد.

·         چنانچه هزینه اقامت و پذیرایی میهمانان خارجی بر عهده سازمان . نهاد و .... می باشد درج نوع هزینه ها از قبیل اتاق.پذیرایی ناهار.و شام . خدمات جانبی مانند لاندری . تلفن . و .... در درخواست رزرو ضروری است.

·         میهمانان محترم چنانچه سابقه اقامت در هتل پارسیان همدان را دارند در صورت امکان کد رزرو خود را در فرم پذیرش مرقوم فرمایند.

·         چنانچه تا 24 ساعت پس از تاریخ ارسال در خواست رزرو اعم از تلفن . نمابر. و الکترونیکی تاییدیه آن را دریافت نکرده اید لطفآ با واحدرزرواسیون هتل تماس بگیرید.

·         مستحضر باشید که زمان تحویل اتاق به میهمان ساعت 14 (2 بعد از ظهر) می باشد. در غیر این صورت چنانچه متقاضی تحویل اتاق زودتر از موعد مقرر هستند هزینه آن برابر مقررات محاسبه خواهد شد.

 

میهمان نوازی افتخار ماست.

 
  شماره های تماس رزرواسیون

هتل پارسیان همدان که در منطقه باغشهر همدان در دامنه کوه الوندقرار داردیکی از مجلل ترین هتلهای کشور به شمار میرود .هتل پارسیان همدان با مجموع 47 باب اتاق و سوئیت کلاسیک و مجلل و مجهز با تمامی امکانات رفاهی و ارتباطی ، سالن های بزرگ همایش و اجتماعات ، رستورانهای لوکس فصلی تنها بخشی از وجه تمایز آن با سایر مراکز اقامتی و پذیرایی فعال در استان همدان است .


آدرس: همدان بلوار ارم جنب بوستان ارم هتل پارسیان همدان

تلفن تماس: 08138380000

رزرواسیون:09188116670

ایمیل: info@hpah.ir

 تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق است به شرکت هتلهای پارسیان